Konkurs na koordynatora projektu „Zmniejszenie presji ruchu turystycznego na obszary chronione Doliny Górnej Narwi”
25 listopada 2009

Stowarzyszenie Gmin Górnej Narwi ogłasza nabór ofert na wykonanie usługi: koordynacja projektu „Zmniejszenie presji ruchu turystycznego na obszary chronione Doliny Górnej Narwi”

Więcej…
 
Projekt "FOTO NAREW inicjatywa lokalna mieszkańców Stowarzyszenia Gmin Górnej Narwi"
08 listopada 2009

Stowarzyszenie Gmin Górnej Narwi zaprasza do udziału w projekcie „FOTO NAREW inicjatywa lokalna mieszkańców Stowarzyszenia Gmin Górnej Narwi”, w ramach którego odbędzie się 4 dniowy plener fotograficzny oraz warsztaty z zakresu technik fotografowania.

Więcej…
 
Projekt "Zmniejszenie presji ruchu turystycznego na obszary chronione Doliny Górnej Narwi"
08 listopada 2009

Z przyjemnością informujemy, iż wniosek o dofinansowanie projektu „Zmniejszenie presji ruchu turystycznego na obszary chronione Doliny Górnej Narwi” został pozytywnie oceniony na etapie oceny formalnej i merytorycznej I stopnia.

 

Więcej…
 
Projekt "Produkt lokalny szansą na aktywną integrację mieszkańców Stowarzyszenia Gmin Górnej Narwi"
08 listopada 2009

Rekrutacja do projektu „Produkt lokalny szansą na aktywną integrację mieszkańców Stowarzyszenia Gmin Górnej Narwi.” Zapraszamy na szkolenia w ramach projektu organizowane przez Stowarzyszenie Gmin Górnej Narwi.

 

Więcej…
 
Szkolenia w ramach projektu "Kapitał ludzki"
15 października 2009

W terminie od  05 lipca 2008 r. do 26 lipca 2008 r. Stowarzyszenie Gmin Górnej Narwi realizowało szkolenia w ramach projektu „Mała Akademia Agroturystyki szansą na aktywizację edukacyjną mieszkańców Stowarzyszenia Gmin Górnej Narwi”. Projekt współfinansowany był ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 następna > ostatnia >>

Strona 18 z 19