Zapytanie o cenę - trenerzy do przeprowadzenia szkoleń w projekcie
17 czerwca 2011

Zarząd Stowarzyszenia Gmin Górnej Narwi ogłasza konkurs ofert dotyczących przeprowadzenia szkolenia dla 30 uczestników projektu "ADKADEMIA ROZWOJU LOKALNEGO" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał.

Więcej…
 
Zapytanie o cenę - specjalista ds. ewaluacji projektu
17 czerwca 2011

Zarząd Stowarzyszenia Gmin Górnej Narwi ogłasza konkurs ofert na wykonanie ewaluacji w projekcie "ADKADEMIA ROZWOJU LOKALNEGO" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał.

Więcej…
 
Zapraszamy na bezpłatne szkolenia i warsztaty
20 maja 2011

Stowarzyszenie Gmin Górnej Narwi zaprasza do udziału w projekcie „AKADEMIA ROZWOJU LOKALNEGO”. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytetu IX „ Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”, Działania 9.5 „Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich” .

Jeśli jesteś aktywnie działającą osobą i zamieszkujesz tereny gmin Dobrzyniewo Duże, Juchnowiec Kościelny, Poświętne, Turośń Kościelna, Zawady, Wyszki, Narew, Narewka, Krypno, Kobylin-Borzymy lub Sokoły, zgłoś swój udział w projekcie.

Pierwsze szkolenie odbędzie się w czerwcu, szczegółowy termin i lokalizacja szkoleń zostanie ustalona po dokonaniu rekrutacji, w celu ustalenia najdogodniejszych warunków dla uczestników.

 

Więcej…
 
Zaproszenie na spotkanie
06 maja 2011

Jesteś producentem tradycyjnego jedzenia i chcesz sprzedawać więcej produktów, ale nie wiesz jak to zrobić, przyjdź na spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie Gmin Górnej Narwi.

11 maja 2011, godz. 10, Turośń Kościelna, ul. Lipowa 4

Więcej…
 
SGGN na Międzynarodowych Targach Turystycznych w Poznaniu
28 października 2010

W dniach 20 – 24 października  Stowarzyszenie Gmin Górnej Narwi wzięło udział  Międzynarodowych Targach Turystycznych w Poznaniu - Tour Salon 2010.  Poznańskie targi są jedną z największych tego typu imprez w Polsce. W tym roku zgromadziły 760 wystawców z ponad 30 krajów, którzy mogli się zaprezentować ponad 25 tysiącom zwiedzających.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 17 z 21