Stowarzyszenie Gmin Górnej Narwi ogłasza przetarg nieograniczony na wykonanie robót budowlanych
10 kwietnia 2013

Budowa małej infrastruktury, służącej zabezpieczeniu obszarów chronionych w Dolinie Górnej Narwi realizowana w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, polegająca na: Zagospodarowaniu działki gminnej w Turośni Dolnej, Zagospodarowaniu placu przy świetlicy wiejskiej w miejscowości Zawady, Zagospodarowaniu placu przy świetlicy wiejskiej w miejscowości Topilec

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe na świadczenie usług prowadzenia księgowości projektu
01 lutego 2013

Zarząd Stowarzyszenia Gmin Górnej Narwi zaprasza do złożenia ofert na świadczenie usług prowadzenia księgowości oraz rozliczenia finansowego projektu pn. „Budowa małej infrastruktury służącej zabezpieczeniu obszarów chronionych w Dolinie Górnej Narwi”, w ramach Priorytetu V Ochrona przyrody i kształtowanie postaw ekologicznych w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

 

Więcej…
 
Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Gmin Górnej Narwi
23 stycznia 2013

foto 1Dnia 22 stycznia 2013 roku, w siedzibie Stowarzyszenia Gmin Górnej Narwi w Turośni Kościelnej, odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Gmin Górnej Narwi, w którym uczestniczyło 22 Delegatów. Przewodniczącym Zebrania był Pan Józef Zajkowski – Wójt Gminy Sokoły.

Więcej…
 
Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej na terenie Stowarzyszenia Gmin Górnej Narwi
26 lipca 2012

Projekt pn.: „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej na terenie Stowarzyszenia Gmin Górnej Narwi” jest realizowany w ramach działania 9.3 Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej priorytetu IX Infrastruktura energetyczna przyjazna środowisku i efektywność energetyczna Programu Operacyjnego Infrastruktury i Środowiska 2007-2013.

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe na opracowanie dokumentacji aplikacyjnej projektu
19 marca 2012

Zarząd Stowarzyszenia Gmin Górnej Narwi zaprasza do złożenia ofert na wykonanie usługi polegającej na opracowaniu dokumentacji aplikacyjnej dla projektu pn. "Budowa małej infrastruktury służącej zabezpieczeniu obszarów chronionych w Dolinie Górnej Narwi", planowanej do złożenia w ramach konkursu nr 2/2012 (5.1.3) Priorytetu V Ochrona przyrody i kształtowanie postaw ekologicznych w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 16 z 21