Zapytanie ofertowe - dostawa i montaż latarni hybrydowych i kamer z komunikacją GSM
28 lipca 2014

Budowa małej infrastruktury służącej zabezpieczeniu obszarów chronionych w Dolinie Górnej Narwi” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko polegającego na: Dostawa i montaż latarni hybrydowych (5 szt.) i kamer z komunikacją GSM (3 szt.) w Tarnopolu, Bernackim Moście i Siemianówce w gminie Narewka.

 

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe - budowa ogrodzenia w Śliwnie na działce nr 136/9 gm. Choroszcz
28 lipca 2014

„Budowa małej infrastruktury służącej zabezpieczeniu obszarów chronionych w Dolinie Górnej Narwi” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko polegającego na: Budowie ogrodzenia w Śliwnie na działce nr 136/9 gm. Choroszcz.

 

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe - dodatkowe zagospodarowanie działek/placów w Turośni Dolnej, Zawadach i Topilcu
28 lipca 2014

„Budowa małej infrastruktury służącej zabezpieczeniu obszarów chronionych w Dolinie Górnej Narwi” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko polegającego na: Dodatkowym zagospodarowaniu działek/placów w Turośni Dolnej, Zawadach i Topilcu.

 

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe - Dodatkowe zagospodarowanie plaży w miejscowości Góra
28 lipca 2014

„Budowa małej infrastruktury służącej zabezpieczeniu obszarów chronionych w Dolinie Górnej Narwi” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko polegającego na: Dodatkowym zagospodarowaniu plaży gminnej w miejscowości Góra w gminie Krypno.

 

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe - pełnienie nadzoru inwestorskiego
22 lipca 2014

Zapytanie ofertowe na pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego przy realizacji zakresu rozszerzonego inwestycji w ramach projektu pn. „Budowa małej infrastruktury służącej zabezpieczeniu obszarów chronionych w Dolinie Górnej Narwi” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko – Priorytet V Ochrona Przyrody i kształtowanie postaw ekologicznych

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 13 z 23