Zapytanie ofertowe - dodatkowe zagospodarowanie działek/placów w Turośni Dolnej, Zawadach i Topilcu
28 lipca 2014

„Budowa małej infrastruktury służącej zabezpieczeniu obszarów chronionych w Dolinie Górnej Narwi” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko polegającego na: Dodatkowym zagospodarowaniu działek/placów w Turośni Dolnej, Zawadach i Topilcu.

 

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe - Dodatkowe zagospodarowanie plaży w miejscowości Góra
28 lipca 2014

„Budowa małej infrastruktury służącej zabezpieczeniu obszarów chronionych w Dolinie Górnej Narwi” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko polegającego na: Dodatkowym zagospodarowaniu plaży gminnej w miejscowości Góra w gminie Krypno.

 

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe - pełnienie nadzoru inwestorskiego
22 lipca 2014

Zapytanie ofertowe na pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego przy realizacji zakresu rozszerzonego inwestycji w ramach projektu pn. „Budowa małej infrastruktury służącej zabezpieczeniu obszarów chronionych w Dolinie Górnej Narwi” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko – Priorytet V Ochrona Przyrody i kształtowanie postaw ekologicznych

 

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe - wykonanie monitoringu efektu przyrodniczego
21 lipca 2014

Zapytanie ofertowe na wykonanie monitoringu efektu przyrodniczego na skutek realizacji inwestycji w ramach projektu pn. „Budowa małej infrastruktury służącej zabezpieczeniu obszarów chronionych w Dolinie Górnej Narwi” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko – Priorytet V Ochrona Przyrody i kształtowanie postaw ekologicznych

Więcej…
 
Przetarg - dostawa pojemników do segregacji odpadów oraz kabin WC - przetarg nr 3
22 maja 2014

"Budowa małej infrastruktury, służącej zabezpieczeniu obszarów chronionych w Dolinie Górnej Narwi" realizowana w ramach programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, polegająca na: Dostawie pojemników do segregacji odpadów - 1 kpl. oraz 2 szt. kabin WC w oslonach drewnianych - przetarg nr 3.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 21