Przetarg - oznakowanie szlaku wodnego Doliną Górnej Narwi
28 lipca 2014

"Budowa małej infrastruktury, służącej zabezpieczeniu obszarów chronionych w Dolinie Górnej Narwi" realizowana w ramach programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, polegająca na: Oznakowanie szlaku wodnego Doliną Górnej Narwi - część I.

Więcej…
 
Przetarg - dostawa pojemników do segregowania odpadów i kabin WC
28 lipca 2014

"Budowa małej infrastruktury, służącej zabezpieczeniu obszarów chronionych w Dolinie Górnej Narwi" realizowana w ramach programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, polegająca na: Dostawie pojemników do segregacji odpadów - 1 kpl. oraz 2 szt. kabin WC w oslonach drewnianych - przetarg nr 4.

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe - dodatkowe zagospodarowanie przystani kajakowej w Narwi gm. Narew
28 lipca 2014

„Budowa małej infrastruktury służącej zabezpieczeniu obszarów chronionych w Dolinie Górnej Narwi” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko polegającego na: Dodatkowym zagospodarowaniu przystani kajakowej w Narwi gm. Narew.

 

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe - dostawa i montaż latarni hybrydowych i kamer z komunikacją GSM
28 lipca 2014

Budowa małej infrastruktury służącej zabezpieczeniu obszarów chronionych w Dolinie Górnej Narwi” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko polegającego na: Dostawa i montaż latarni hybrydowych (5 szt.) i kamer z komunikacją GSM (3 szt.) w Tarnopolu, Bernackim Moście i Siemianówce w gminie Narewka.

 

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe - budowa ogrodzenia w Śliwnie na działce nr 136/9 gm. Choroszcz
28 lipca 2014

„Budowa małej infrastruktury służącej zabezpieczeniu obszarów chronionych w Dolinie Górnej Narwi” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko polegającego na: Budowie ogrodzenia w Śliwnie na działce nr 136/9 gm. Choroszcz.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 20