Komunikat dot. kwalifikowalności VAT w ramach projektu pn.: "I TY MOŻESZ BYĆ PRZEDSIĘBIORCĄ"
12 marca 2019

W ramach realizowanego projektu dotacja inwestycyjna na prowadzenie działalności gospodarczej oraz wsparcie pomostowe w formie finansowej udzielane sa w kwotach netto. Zgodnie z ww. pismem MliR rozliczanie musi bazować na dokumentach księgowych, aby możliwe było potwierdzenie ponoszenia wydatków w kwotach netto.

Więcej…
 
Projekt "I TY MOŻESZ BYĆ PRZEDSIĘBIORCĄ"
18 lutego 2019

Celem projektu jest podniesienie zdolności do trwałego wejścia lub powrotu na rynek pracy 30 osób pozostających bez pracy oraz wsparcie utworzenia 21 nowych działalności na obszarze LGD N.A.R.E.W. poprzez kompleksowe wsparcie doradcze, jednorazowe dotacje inwestycyjne i wsparcie pomostowe.

 

Więcej…
 
XXIX Jarmark Dominikański w Choroszczy
03 sierpnia 2018

dlugi pasek logo 29 jarmark RGB

Zapraszamy na XXIX Jarmark Dominikański w Choroszczy w najbliższą niedzielę 5 sierpnia 2018 roku. Impreza odbędzie się w parku przy Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy. Tegoroczna edycja będzie obfitowała w moc atrakcji. Folkowo – rockowa scena muzyczna, kramy z rękodziełem i regionalną garmażerią, strefa zabaw dla dzieci i inne atrakcje wypełnią pierwszą sierpniową niedzielę

 

Więcej…
 
Informacja
13 lipca 2018

W związku z brakiem środków finansowych przyznanych Stowarzyszeniu Gmin Górnej Narwi na realizację projektu „Aktywna integracja szansą na sukces” informuje się, iż Beneficjent wypłaci stypendia i koszty dojazdu oraz ureguluje inne zobowiązania wynikające z organizacji staży zawodowych w możliwie najszybszym terminie po otrzymaniu ww. środków z Instytucji Zarządzającej.

Więcej…
 
Wydłużona dodatkowa rekrutacja w projekcie pn.: „Aktywna integracja szansą na sukces”
01 marca 2018

Zarząd Stowarzyszenia Gmin Górnej Narwi serdecznie zaprasza mieszkańców gmin Stowarzyszenia do udziału w projekcie pn.: „Aktywna integracja szansą na sukces” w ramach działania 7.1 Rozwój działań aktywnej integracji RPO WP 2014 -2020.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 21