Projekt "Produkt lokalny szansą na aktywną integrację mieszkańców Stowarzyszenia Gmin Górnej Narwi"
08 listopada 2009

Rekrutacja do projektu „Produkt lokalny szansą na aktywną integrację mieszkańców Stowarzyszenia Gmin Górnej Narwi.” Zapraszamy na szkolenia w ramach projektu organizowane przez Stowarzyszenie Gmin Górnej Narwi.

 

Więcej…
 
Szkolenia w ramach projektu "Kapitał ludzki"
15 października 2009

W terminie od  05 lipca 2008 r. do 26 lipca 2008 r. Stowarzyszenie Gmin Górnej Narwi realizowało szkolenia w ramach projektu „Mała Akademia Agroturystyki szansą na aktywizację edukacyjną mieszkańców Stowarzyszenia Gmin Górnej Narwi”. Projekt współfinansowany był ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej…
 
Zmiana siedziby Stowarzyszenia Gmin Górnej Narwii
13 sierpnia 2009

Siedziba Stowarzyszenia Gmin Górnej Narwi zmieniło swoją lokalizację. Aktualnie praca naszej organizacji koordynowana jest w budynku Pałacyku Myśliwskiego przy ulicy Lipowej 4 w miejscowości Turośń Kościelna.

 

Więcej…
 
III Wojewódzkie Spotkania z Ekologią Ziemia jak zdrowie
15 maja 2009

W piątek 8.05.2009 r. w Gimnazjum im. ks. Michała Sopoćki w Turośni Kościelnej szkoły z gmin członkowskich Stowarzyszenia Gmin Górnej Narwi brały udział w III Wojewódzkich Spotkaniach z Ekologią „Ziemia jak zdrowie”. Impreza jest jedna z najciekawszych inicjatyw ekologicznych w naszym regionie i co roku gromadzi coraz więcej uczestników.

 

Więcej…
 
Zaproszenie - Podlaskie Gminy Wiejskie w Warszawie
10 maja 2009

Zapraszamy na stoisko Stowarzyszenia Gmin Górnej Narwi podczas imprezy Podlaskie Gminy Wiejskie w Warszawie 17 maja 2009 r. Stoisko wyposażone w informacje turystyczne oraz produkty lokalne z terenów naszych gmin można będzie odwiedzić na Placu Teatralnym w Warszawie w godzinach 10.00 – 18.00.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 następna > ostatnia >>

Strona 22 z 22