Konkurs na wykonanie strony internetowej projektu „Zmniejszenie presji ruchu turystycznego na obszary chronione Doliny Górnej Narwi”
11 maja 2010

Konkurs na wykonanie strony internetowej projektu „Zmniejszenie presji ruchu turystycznego na obszary chronione Doliny Górnej Narwi”

Więcej…
 
Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko specjalisty ds. zamówień publicznych
05 maja 2010

Stowarzyszenie Gmin Górnej Narwi informuje o wynikach naboru na stanowisko specjalisty ds. zamówień publicznych  w ramach projektu „Zmniejszenie presji ruchu turystycznego na obszary chronione Doliny Górnej Narwi” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Więcej…
 
Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko specjalisty ds. monitoringu przyrodniczego
05 maja 2010

Stowarzyszenie Gmin Górnej Narwi informuje o wynikach naboru na stanowisko specjalisty ds. monitoringu przyrodniczego w ramach projektu „Zmniejszenie presji ruchu turystycznego na obszary chronione Doliny Górnej Narwi” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Więcej…
 
Konkurs na specjalistę ds. zamówień publicznych w ramach projektu
14 kwietnia 2010

Stowarzyszenie Gmin Górnej Narwi ogłasza nabór ofert na wykonanie usługi: przeprowadzenie zamówień publicznych w ramach projektu „Zmniejszenie presji ruchu turystycznego na obszary chronione Doliny Górnej Narwi” zgodnie z prawem zamówień publicznych.

Więcej…
 
Konkurs na specjalistę ds. monitoringu przyrodniczego projektu
12 kwietnia 2010

Konkurs na specjalistę ds. monitoringu przyrodniczego w ramach projektu „Zmniejszenie presji ruchu turystycznego na obszary chronione Doliny Górnej Narwi” Stowarzyszenie Gmin Górnej Narwi ogłasza nabór ofert na wykonanie usługi: monitorowanie i ewaluacja efektów projektu „Zmniejszenie presji ruchu turystycznego na obszary chronione Doliny Górnej Narwi”

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 następna > ostatnia >>

Strona 21 z 23